bannerbanner banner

KHL ziņas

25.03.2009.
KHL plāno sākt redraftu 22. aprīlī (14)
KHL plāno sākt redraftu 22. aprīlī

KHL plāno visu komandu spēlētāju redrafta procedūru sākt š.g. 22. aprīlī

 
KHL redrafta procedūrā, kura notiks pēc centralizētas spēlētāju algu samazināšanas, piedalīsies spēlētāji, kuri ir vecāki par 22 gadiem un kuriem ir spēkā esoši līgumi uz 2009/2010. gada sezonu. Katrs klubs var aizsargāt no redrafta procedūras ne vairāk kā 15 hokejistus, turklāt šajā sarakstā obligāti ir jāiekļauj tie 5 hokejisti, kurus klubs aizsargā no centralizētas algu samazināšanas. To spēlētāju saraksti, kuri tiek atbrīvoti no līdzdalības redraftā jānosūta uz KHL līdz 15. aprīļa plkst. 24:00.
Redrafta procedūra sāksies 22. aprīlī plkst. 10:00 un norisināsies 3 raundos. Pirmajā klubiem tiks piedāvāts izvēlēties spēlētājus ar kontraktiem, kuru algas būs samazinātas atbilstoši centralizētās algu samazināšanas diferencētajai skalai. Spēlētāju uz redraftu izlikušais klubs nevarēs piedalīties 1. raundā, bet tam būs pirmās izvēles tiesības 2. un 3. raundā.
Redrafta procedūras 2. raundā klubiem tiks piedāvāti spēlētāji, kuru algas papildus būs samazinātas par 20%, bet 3. raundā jau par 40%. Hokejisti, kuri būs lauzuši līgumus laika posmā no 6. februāra līdz redrafta norises laikam (22. aprīlis), nedrīkstēs atkārtoti slēgt līgumu ar šo klubu uz 2009/2010. gada sezonu. Klubam, kurš būs izvēlējies spēlētāju redraftā, būs jāslēdz līgums ar šo spēlētāju uz noteiktajiem nosacījumiem. Ja uz redraftu izlikto spēlētāju nebūs izvēlējies neviens cits klubs, viņam būs jāpaliek iepriekšējā klubā un jānoslēdz ar to līgums par samazinātu summu atbilstoši redrafta procedūrai pēc trim izvēles raundiem.
 
Izmantotie resursi: laikraksts „Sport-express”