Treneru korpusu papildina Ankipāns un Klodāns

01. jūlijs 2013

No 1. jūlija DINAMO RĪGA treneru kolektīvam pievienojušies Ģirts Ankipāns un Juris Klodāns, kuri nākamajā sezonā strādās kopā ar galveno treneri Arti Ābolu, kā arī viņa asistentu Viktoru Ignatjevu un fiziskās sagatavotības treneri Vilni Kluci. Tāpat DINAMO RĪGA medicīnisko korpusu papildinājis vēl viens fizioterapeits Arnis Noveičuks.
 
37 gadus vecais Ģirts Ankipāns iepriekšējās 5 sezonas spēlēja DINAMO RĪGA sastāvā, un tikai pēc 2012./2013. g. sezonas beigām uzbrucējs izlēma beigt profesionālā hokejista karjeru, pievēršoties trenera darbam. Savas karjeras laikā Ģirts Ankipāns uzbrucēja pozīcijā DINAMO RĪGA sastāvā 5 sezonās KHL piedalījās 223 spēlēs, bet pirms tam 5 sezonas spēlēja HK RĪGA 2000 sastāvā Baltkrievijas un Latvijas Atklātajos čempionātos, kā arī 5 sezonas aizvadīja dažādos Vācijas klubos. Latvijas izlases sastāvā Ģirts Ankipāns ir piedalījies 2 olimpiskajās spēlēs un 4 pasaules čempionātos, valstsvienībā kopā aizvadot 105 spēles. Ģirts Ankipāns 2006. gadā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā ieguva pirmā līmeņa augstāko izglītību hokeja trenera specialitātē.
 
39 gadus vecais Juris Klodāns savas profesionālās spēlētāja karjeras laikā spēlēja vārtsarga pozīcijā, taču savainojuma dēļ bija spiests savu karjeru beigt jau 2001. gadā. Savas spēlētāja karjeras laikā viņš ir spēlējis Rīgas PĀRDAUGAVAS sastāvā gan Starpnacionālajā hokeja līgā Krievijā, gan arī Latvijas čempionātā, bet pēc tam spēlējis arī Krievijas pēc spēka otrajā līgā (3 sezonas), Somijas otrajā spēcīgākajā līgā (1 sezona) un Vācijas pēc spēka trešajā spēcīgākajā līgā (2 sezonas). Latvijas izlases sastāvā Juris Klodāns ir spēlējis 3 pasaules čempionātos Elites grupā (tajā skaitā arī 1997. gadā Somijā) un 2 pasaules čempionātos B grupā. Juris Klodāns Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā ir ieguvis pirmā līmeņa augstāko izglītību hokeja trenera specialitātē, un viņam ir Latvijas Hokeja federācijas izsniegta B kategorijas trenera licence.
 
Pirms sezonas DINAMO RĪGA medicīnisko personālu papildinājis vēl viens fizioterapeits-masieris Arnis Noveičuks, kurš iepriekšējā sezonā strādāja jauniešu komandā HK RĪGA. Līdz ar to nākamajā sezonā DINAMO RĪGA medicīniskajā korpusā darbosies ārsts Āris Aivars, kā arī 3 fizioterapeiti-masieri – Fjodors Mazurs, Ansis Biedris un Arnis Noveičuks.

Atpakaļ

Komentāri (0)

Nākamā spēle

16Feb
Dinamo Rīga
Dinamo Maskava
Arēna Rīga19:30TV translācijaTV6, TV5
Pirkt biļeti

Kalendārs

Statistika

Uzbrucēji GP G PTS
Miks Indrašis 56 13 31
Lauris Dārziņš 57 10 28
Miķelis Rēdlihs 57 14 23
Tim Sestito 50 19 23
Gunārs Skvorcovs 58 9 18
Aizsargi GP G PTS
Steven Seigo 52 4 19
Guntis Galviņš 57 3 19
Kristaps Sotnieks 58 2 13
Krišjānis Rēdlihs 45 2 8
Aleksandrs Jerofejevs 29 0 3
СОГАЗ MasterCard Ростелеком Eriell Балтика Coca-Cola МегаФон Haier ГазЭнергоСервис Чемпионат