Novembris visā pasaulē pazīstams kā Movember jeb “Ūsu mēnesis”, kura laikā īpaša uzmanība tiek pievērsta vīriešu veselībai un rūpēm par to. ”Dinamo Rīga” jau vairākas sezonas atbalsta “Ūsu mēneša” aktivitātes, un šoreiz kopā ar ”Knock’out Barbershop” un ziedot.lv aicina ikvienu iesaistīties labdarības akcijā, lai sniegtu atbalstu kādam, kuram tas ļoti nepieciešams - 46 gadus vecajam būvinženirim Raimondam Ločmelim, kurš pēdējos astoņus gadus neatlaidīgi cīnās ar onkoloģiskām saslimšanām un ir pārcietis vairākas operācijas, nezaudējot cerību atgūt veselību. Raimonds ir uzticīgs Dinamo Rīga fans jau ilgus gadus, ar savu klātbūtni līdzi jūtot un atbalstot komandu teju katrā spēlē Arēnā Rīga, kā arī vienmēr atsaucīgi iesaistoties visdažādākajos Dinamo Rīga organizētajos pasākumos un aktivitātēs. Ārstēšanās kurss Raimondam izmaksā 11189.13 EUR gadā, un kopīgi mēs varam palīdzēt savākt nepieciešamo summu medikamentu iegādei.

Tāpēc aicinām iegādāties īpašās Movember labdarības ripas DR SHOP tirdzniecības punktā Arēnā Rīga mājas spēļu laikā vai evelatus.lv interneta veikalā un “Knockout Barbershop”  filiālēs. Visa peļņa no šīm ripām tiks novirzīta Raimondam, viņa ārstēšanās izdevumiem.

Turklāt ripas īpašniekam tā dos 50% atlaidi vienreizējam “Knockout Barbershop” un “Dinamo Rīga” mājas spēles apmeklējumam. Informāciju par biļešu iegādi saņemsiet, pērkot ripu, bet iegādājoties ripu evelatus.lv, sazinieties ar mums e-pastā:  akcijas@dinamoriga.eu

Iepazīties ar Raimonda stāstu un veikt ziedojumu iespējams arī ziedot.lv lapā

Palīdzēsim Raimondam!