“Dinamo Rīga”,  2020./21. gada sezonā  1 EUR no katras iegādātās spēļu biļetes ziedos  labdarībai, sadarbībā ar labdarības organizāciju  Palīdzēsim.lv.

Iegādājoties Dinamo Rīga mājas spēļu biļeti, ikviens pircējs  pievienojas labdarības projektam “Dāvā ar Dinamo !”  Sākot  ar 3.septembra spēli un turpmāk visu sezonu, 1 EUR no  katras biļetes cenas  tiks ziedoti kādai ģimenei, kurā ir  bērni vai jaunieši , kam nepieciešama palīdzība veselības vai dzīves kvalitātes uzlabošanai. Labdarības projekts tiks aizsākts ar atbalsta sniegšanu deviņgadīgajai Danielai, kuru skārušas nopietnas  veselības problēmas.  Danielas attīstībai  ļoti nozīmīga ir  ABA (Lietišķā uzvedības analīze) terapija, kas gadā ģimenei izmaksā 4800 EUR, un ko ar kopīgiem spēkiem varam palīdzēt nodrošināt.  Danielas stāstījums ir atrodams: https://palidzesim.lv/palidzesim/daniela”  

Ilze Skuja , Palidzesim.lv dibinātāja un vadītāja:

Dinamo Rīga” ar labdarības organizāciju Palidzesim.lv sadarbojas kopš 2011.gada.  Šajā laika periodā ir realizēti  atbalsta projekti bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām un viņu ģimenēm.

„Palīdzēsim.lv”  saka lielu paldies HK „Dinamo Rīga” par palīdzību, atbalstu, rūpēm, pozitīviem mirkļiem un sadarbību!  Uzsāktais  labdarības projekts „Dāvā ar Dinamo!” sniegs iespēju atbalstīt vēl vairāk bērnu un jauniešu, kuriem ir nepieciešams visu mūsu atbalsts”.

Par projekta aktualitātēm, rezultātiem, un ziedošanas iespējām arī ārpus hokeja spēlēm, informēsim Dinamo Rīga mājas lapā, sadaļā Faniem/Dāvā ar Dinamo. Aicinām ikvienu aktīvi iesaistīties!

Kopā mēs varam palīdzēt vairāk!