Pienācis laiks, kad mūsu kopā būšana šeit, "Arēnā Rīga", tāpat kā daudzviet Latvijā,  ir ļoti ierobežota, un jo vairāk šādā laikā ir nozīmīgi  būt atbildīgiem, būt  vienotiem domās un stipriem garā, lai kopīgi nosargātu gan visu mūsu veselību, gan iedvesmotos viens no otra.

Un tāpēc šobrīd,  kad  “Arēnā Rīga” noklususi  ierastā hokeja atmosfēra,  “Dinamo Rīga” aicina aizpildīt arēnas tribīnes ar hokeja klātbūtni, izvietojot sēdvietās  spēļu kreklus, tā parādot sportistu  vienotību un atbalstu hokejam

Vieni no pirmajiem šim aicinājumam atsaucās  “Entuziasti”, ar emocionālu saukli - #JusMumsPietrukstat  uzrunājot savas komandas nogādāt arēnā savus spēļu kreklus.

Kuplā skaitā akcijā iesaistījusies Mārupes hokeja savienība, Hokeja skola Rīga un Jauniešu hokeja komanda Pirāti, ļoti operatīvi nogādājot savus hokeja kreklus uz arēnu. Tomēr Arēnā Rīga vietas vēl diezgan, tāpēc gaidīsim arī Jūsu dalības pieteikumu e-pastā akcijas@dinamoriga.eu

Mums visiem ir kopīga  cerība, un mēs ticam, ka atkal pienāks brīdis, kad krekli tiks vilkti, lai ar tiem dotos laukumā, bet Arēnas Rīga sēdvietas piepildīs līdzjutēju tūkstoši!

#JusMumsPietrukstat, tāpēc aicinām iesaistīties ikvienu - mēs to novērtēsim!