Hokeja klubs Dinamo Rīga 2020./2021. gada sezonā aicina atbalstīt Dinamo Rīga komandu un parādīt savas klases  radošo garu! Aktīvākās un izdomas bagātākās klašu komandas sezonas noslēgumā tiks ielūgtas uz Ledus ballīti Arēnā Rīga, kā arī saņems piemiņas balvu no Dinamo Rīga – komandas kopbildi ar spēlētāju autogrāfiem!

NOTEIKUMI DALĪBAI KONKURSĀ

Komandām jāsagatavo videosižets līdz 15 sekundēm, iekļaujot uzmundrinošu saukli Dinamo Rīga hokejistiem. Papildus tiks vērtēts komandas noformējums un fanošanas stils un atribūtika (plakāti, lozungi, karogi u.c.). Komandā jābūt vismaz pieciem dalībniekiem. Video skaits nav ierobežots, katras klases komanda var piedalīties vairākkārt, kas dos papildus punktus.

Video vērtēs Dinamo Rīga žūrija, pirms katras spēles nosakot  labākos sižetus, kas tiks izvietoti Dinamo Rīga sociālo tīklu kontos , kur sekotājiem būs iespēja balsot par tiem. Spēles laikā šie video tiks demonstrēti Arēna Rīga videokubā, mūsu hokejistu atbalstam.

PIESAKI SAVAS KLASES KOMANDU E-PASTĀ skolukonkurss@dinamoriga.eu, norādot sekojošu informāciju:

- Skolas nosaukums

- Klase

- Video links,  augšupielādēts www.failiem .lv

- Kontaktpersonas vārds, uzvārds, e-pasts, tālrunis

Vērtēšana:

 

 Kritērijs maksimālais punktu skaits
 Vienots komandas noformējums 10
 Radoši un interesanti fanošanas atribūti 5
 Saukļa saturs un izpildījums 5
 Kustības 5
 Video skaits 1 punkts par reizi
 Balsojuma rezultāti sociālajos tīklos 1

Balvas apraksts:

Ledus ballīte Arēnā Rīga  - organizēts pasākums uz ledus  TOP 3 komandām ar aktivitātēm, konkursiem un pieredzējuša personāla vadībā, kur būs iespēja gūt ieskatu slidošanas iemaņu apgūšanā  un izmēģināt veiksmi hokeja prasmju jomā. Nepieciešamības gadījumā dalībnieki tiks nodrošināti ar slidām. Komandas saņems arī klases foto no pasākuma ar hokejistu autogrāfiem. Pasākuma laiks tiks saskaņots sezonas laikā.