Rīgas "Dinamo" pirmdienas mačā nenospēlēja tik labi, kā gaidīts vairākumā, taču pagarinājumā izcīnītais punkts lieti noderēs turpmākajā sezonā, pēc panākuma stāstīja rīdzinieku galvenais treneris Ģirts Ankipāns.

"Labi sākām spēli, un mums bija daudz iespēju spēlēt vairākumā. Diemžēl vairākums nenostrādāja tā, kā gribējām," rezerves komandas darbībā redzēja Rīgas "Dinamo" komandas galvenais treneris Ģirts Ankipāns. "Tad, domāju, viss būtu vieglāk."

"Pēc diviem periodiem rezultāts bija 1:1, un spēle bija stresaina, bet trešais periods jau bija līdzīgs. Ļoti labi, ka mēs beigās izvilkām to vienu ekstra punktu, kas mums noderēs garajā distancē," gandarījumu par panākumu pauda treneris.

Tikmēr pretinieku galvenais treneris Oļegs Znaroks atzīmēja sezonas pirmās spēles uzlikto zīmogu: "Neslikts mačs sanāca, kaujiniecisks. Pirmā spēle, nedaudz nervoza. Pie tam čempionāta atklāšana."

"Nesanāca pirmais periods, bet ar trešo esmu apmierināts. Bija iespējas trešajā trešdaļā iemest, diemžēl nesanāca. Bija rupjas kļūdas, cerams, ka turpmāk būs labāk," piebilda bijušais Rīgas "Dinamo" un Latvijas izlases uzbrucējs.

LETA

Publicēts