Rīgas "Dinamo" hokejisti pirmdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā spēlēja ar milzīgu pašatdevi, pēc uzvaras savu spēlētāju sniegumu lielīja rīdzinieku galvenais treneris Ģirts Ankipāns.

Kalniņš šajā spēlē atvairīja 11 no 13 "Dinamo" hokejistu mestajām ripām, bet Timurs Biļalovs mājinieku vārtos neitralizēja 32 no 33 metieniem.

"Spēles sākums izdevās, bet pēc tam jau "Jokerit" pārņēma iniciatīvu. Mūsu aizsardzības zona nebija tik laba, bet lieliska vārtsarga spēle, milzīga pašaizliedzība un bloķēti metieni izšķīra šīs spēles likteni. Esmu pateicīgs komandai par šo attieksmi," pauda Ankipāns.

Šīs mājas spēļu sērijas turpinājumā Rīgas "Dinamo" piektdien spēkosies ar Minskas "Dinamo", šai cīņai notiekot zem klajas debess uz mazāka laukuma nekā "Arēnā Rīga".

"Uz maziem laukumiem mums iet labāk, tie ir parocīgāki. Tā būs svētku atmosfēra, bet mačam gatavosimies tāpat kā pārējām spēlēm. Spēle nebūs prognozējama, bet tāpat tai gatavosimies cītīgi. Pats galvenais atjaunot spēkus un izvēdināt galvu," teica "Dinamo" stūrmanis.

"Dinamo" komandai šajā spēlē nevarēja palīdzēt pēdējos mēnešos progresējušais uzbrucējs Mārtiņš Dzierkals.

"Diemžēl spēlē ar Lielbritāniju viņš guva nelielu smadzeņu satricinājumu. Viņam griežas galva, ar to nedrīkst jokot. Neprognozēsim, bet nākamajā treniņā skatīsimies. Ja viņš jutīsies labi, tad spēlēs. Nevaru atklāt, bet diezgan daudz hokejisti šodien spēlēja uz špricēm," teica Ankipāns.

Arī "Jokerit" galvenais treneris Lauri Marjameki uzteica "Dinamo" hokejistu sniegumu.

"Pirmais periods nebija tika labs, kā gaidījām. Pārējās 40 minūtes mēs dominējām, bet pretinieku vārtsargs bija izcils. Viņi bloķēja metienus un spēlēja pašaizliedzīgi, tāpēc arī uzvarēja," atzina Marjameki.

LETA

Publicēts