Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandas Rīgas "Dinamo" spēles plāns bija tāds pats kā pret Nursultanas "Baris", taču tā izpildīšana šoreiz bija kritiska, preses konferencē pēc mača teica galvenais treneris Ģirts Ankipāns.

"Šai spēlei nebija viegli sagatavoties, jo piektdien pārspējām Sanktpēterburgas SKA ar 6:0," preses konferencē norādīja Helsinku vienības galvenais treneris Lauri Marjameki.

"Domāju, ka pierādījām, ka esam laba komanda, jo Rīgā sākām ar 4:0 pēc pirmajām 20 minūtēm. Pat, uzvarot ar 7:0, mūsu stils nemainās. Tas paliek disciplinēts, un esmu lepns par maniem spēlētājiem," piebilda "Jokerit" treneris.

"Pirms spēles teicu, ka "Jokerit" ir meistarīgākā komanda šinī līgā, un viņi to pierādīja jau iepriekšējā mačā," Ankipāns slavēja pretinieku spēku.

"Gribējām uzspiest tādu pašu spēli kā pret "Baris". Diemžēl šur tur nepietika enerģijas, koncentrācijas, varbūt pārliecības par saviem spēkiem vai bija pašpārliecinātība. Mēs nedrīkstējām tik brīvi "Jokerit" ļaut kustināt ripu. Šodien mēs to pieļāvām, un rezultāts mūs absolūti neapmierina. Lai arī kāds būtu mūsu sastāvs, ir jāspēlē daudz agresīvāk."

LETA

Publicēts