Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandas Rīgas "Dinamo" otro uzvaru pēc kārtas sekmēja spēles plāna izpildīšana un lieliska Jāņa Vora spēle vārtos, pēc panākuma mačā pret Nursultanas "Baris" preses konferencē teica galvenais treneris Ģirts Ankipāns.

"Baris" vienības galvenais treneris Andrejs Skabelka apsveica "Dinamo" ar uzvaru un atzīmēja, ka komanda ilgi ieskrējusies: "Protams, pirmais periods pilnībā pagāja Rīgas "Dinamo" zīmē. Labi vēl, ka vārtsargs atstāja mūs spēlē ar tikai vieniem zaudētiem vārtiem. Atlikušos divus periodus ļoti daudz spēlējām pretinieka zonā, bet lieliska vārtsarga spēle un pašaizliedzīgs visu "Dinamo" laukuma spēlētāju darbs mums neļāva iemest kaut vienu "golu". Tāpēc, ja neiemet pats, ir grūti cerēt uz uzvaru."

Rīdzinieku galvenais treneris Ģirts Ankipāns bilda, ka komanda bija noskaņota agresīvai spēlei ar mērķi nedot pretiniekiem daudz iespēju gūt vārtus, kas mums arī izdevās. Un tajos brīžos, kad pretiniekiem bija iespējas gūt vārtus, viņiem bija maz laika, un viņi sasteidz savus metienus, plus Voris bija īstajā vietā."

"Vorim tā bija pirmā pilnvērtīgā spēle, un komanda viņam šodien ļoti palīdzēja piepildīt savu sapni un vienlaicīgi gūt arī divus punktus, kas mūsu komandai ir ļoti svarīgi," Ankipāns atzinīgi vērtēja gan vārtsarga, gan visu laukuma spēlētāju sniegumu, kuri kopā bloķēja fantastisku "Baris" metienu daudzumu - 25 raidījumus uz vārtiem. "Domāju, ka šī bija lieliska dāvana ne tikai Vorim un komandai, bet arī visiem skatītājiem Jaunajā gadā. Tāpēc, izmantojot iespēju, novēlu visiem laimīgu Jauno gadu un veiksmi!"

LETA

Publicēts