Rīgas "Dinamo" un Magņitogorskas "Metallurg" mača iznākums tika izšķirts spēlē nevienādos sastāvs, uzskata rīdzinieku galvenais treneris Ģirts Ankipāns.

"Dinamo" hokejisti šajā mačā nerealizēja nevienu no pieciem vairākumiem.

"Par spēli pret komandu nav nekādu pretenziju. Mums bija pārsvars, bet vienīgais, kas izšķīra spēles iznākumu, bija vairākums. Būs jārunā ar hokejistiem, jo bija divas minūtes bez metieniem - tādā veidā nevar turpināt. Mēs to mainīsim, vairākumā jāspēlē citādāk. Vairākuma realizācijas problēmas meklējamas galvās. Ir jāmet un jāiet vārtu priekšā," pēcspēles preses konferencē stāstīja Ankipāns.

Rīgas komandai šobrīd ir sastāva iztrūkumi, jo šajā mājas spēļu sērijā traumas dēļ nevarēs palīdzēt vienības neapšaubāmais uzbrukuma līderis Līnuss Videls.

"Šobrīd vēl nekādu iepriecinošu jaunumu nav, bet ceru, ka kādā no nākamajām spēlēm viņš būs atpakaļ," mīklaini izteicās Ankipāns.

Šīs mājas spēļu sērijas turpinājumā rīdzinieki pēc KHL Visu zvaigžņu spēles otrdien tiksies ar Bratislavas "Slovan", bet pēc tam būs mačs ar Minskas "Dinamo" komandu. KHL Visu zvaigžņu spēlē Latvijas komandu pārstāvēs Lauris Dārziņš un Metjū Majone.

"Viņi nopelnījuši šo vietu zvaigžņu spēlē, lai viņi to izbauda. Vienu dienu atpūtīsimies un turpināsim darbu, mums priekšā ir 12 spēles, kur vēl daudz punktu var dabūt. Viss vēl priekšā, jākoncentrējas nākamajām spēlēm," pauda "Dinamo" stūrmanis.

Tāpat arī "Metallurg" galvenais treneris Josefs Jandačs savai komandai pateicās par spēli.

"Mums tā bija ļoti smaga spēle, jo pretī bija spēcīgs pretinieks. Gaidījām savus momentus, kuri arī pienāca. Puiši un vārtsargs ļoti labi nospēlēja," teica čehu speciālists.

LETA

Publicēts