DINAMO RĪGA galvenais treneris Ģirts Ankipāns, pēc uzvaras Gubernatora kausa noslēdzošajā spēlē pār Maskavas SPARTAK, atzina kopumā turnīrs aizvadīts veiksmīgi.

“Spēles sākums bija agresīvs. Mačs, domāju, bija skatāms. Turējāmies pie spēles plāna un patika, ka esam aktīvi un agresīvi. Nepiekāpāmies pretiniekam ne metru. SPARTAK tomēr ir laba komanda ar spēcīgu sastāvu un esmu apmierināts ar rezultātu.”

“Vārtu guvums nav tikai uzbrukuma sakārtošana, bet komandas kopējā spēle. Uzbrukums sākas no savas komandas vārtiem, ko ievada aizsargi. Bija pozitīvas lietas, kas strādāja, bet līdz regulārajai sezonai vēl ir lietas, pie kā būtu jāpiestrādā.”

Četrās spēlēs DINAMO RĪGA izcīnīja divas uzvaras un piedzīvoja divus zaudējumus.

“Kopumā turnīru vērtēju pozitīvi. Mums sanāca spēkosies ar labām KHL komandām. Protams, sastāvi visiem bija “pārbaudes režīmā”. Bet ir spēlētāji ar pārbaudes līgumiem, kuri ļoti cīnās par vietu sastāvā. Viegli nebija.”

DINAMO RĪGA treneri uz turnīru līdzi ņēma trīs vārtsargus – Kristeru Gudļevski, Timuru Biļalovu un Maksimu Tretjaku.

“Devām iespēju visiem trim vārtsargiem un visi nospēlēja līmenī. Pavilka spēles, kas ir vārtsargu uzdevums, jo tad arī komanda gūst papildus jaudu.”

Publicēts