Rīgas "Dinamo" trešdienas mača pretinieks pirmajā periodā spēlēja labāk, taču otrajā periodā, spēlējot vienkāršāk, tika gūti arī divi vārti vairākumā, pēc otrā panākuma sezonā pēcspēles preses konferencē stāstīja rīdzinieku galvenais treneris Ģirts Ankipāns.

Ģirts Ankipāns uzsvēra, ka izdevies uzlabot sniegumu spēles gaitā: "Pretinieks pirmajā periodā spēlēja labāk. Mēs pieņēmām nedrošus lēmumus, pārāk daudz domājām, pirms darījām. Ātrā spēlē ir arī ātri jāreaģē. Otrajā periodā spēlējām vienkāršāk, viens par otru. Ieguvām pārsvaru, kā arī nostrādāja vairākums, kas ir ļoti svarīgi. Beigās novedām spēli līdz uzvarai."

"Patriks Zabusovs (šodien debitēja) komandā ir jau no pirmās dienas, kādā brīdī viņš ir jāiespēlē. Bija divas saspringtas spēles, nebija laika viņu iespēlēt. Viņš šorīt prasīja, vai spēlēs, tobrīd viņam nevarēju neko atbildēt. Lēnām, soli pa solim," par hokejista debiju piebilda "Dinamo" galvenais treneris.

"Torpedo" galvenais treneris Deivids Nemirovskis uzteica mājinieku sniegumu: "Pretinieki labi spēlēja. Pirmajā periodā bijām noskaņojušies, un bija momenti, kuros vajadzēja iemest. Otrajā periodā pārstājām strādāt, sākām kļūdīties savā zonā un nespējām no tās izmest ārā ripu."

LETA

Publicēts