Rīgas "Dinamo" galvenais treneris Ģirts Ankipāns ir pateicīgs saviem spēlētājiem par to, ka viņi trešajā periodā parūpējās par intrigu mačā.

"Laba spēle, domāju, ka līdzjutējiem patika. Žēl, ka nedabūjām kaut punktu. Nedaudz nepaveicās, vajadzēja arī gūt kādus vārtus vairākumā. Bija iespējas. Tāpat arī Brendons Makmilans guva traumu un nevarēja palīdzēt, līdz ar to vajadzēja šo to pamainīt spēlē. Paldies hokejistiem par trešo periodu, kurā viņi parūpējās par intrigu. Līdz izlašu pārtraukumam vēl trīs spēles, kurās vajag tikt pie punktiem," pēcspēles preses konferencē stāstīja Ankipāns.

Iepriekšējos divus mačus lieliski aizvadīja vārtsargs Aleksanders Salāks, taču šodien viņa nebija pat pieteikumā. Spēli vārtos sāka Andrejs Makarovs, kuru pēc trešās ielaistās ripas nomainīja Maksims Tretjaks.

"Viņš iepriekšējā spēlē dabūja mikrotraumu, nolēmām iedot atpūtu. Bija problēmas ar vārtsargiem. Makarovs bija apslimis un tikai vakar mums pievienojās Maskavā. Tā sakrita apstākļi," skaidroja Ankipāns.

Šobrīd bez darba ir viens no vadošajiem Latvijas aizsargiem Artūrs Kulda. Uz žurnālista jautājumu, vai viņš varētu nonākt "Dinamo" komandā, Ankipāns atbildēja izvairīgi.

"Mums ir interese, bet šobrīd ir citas problēmas," teica Ankipāns, plašāk neko nekomentējot.

Rīgas hokejisti šajā mačā pa pretinieku vārtiem meta 32 reizes, kamēr "Spartak" komandai bija 19 raidījumi. 

"Izņemot trešo periodu, esam apmierināti ar savu spēli. Izcīnījām divus svarīgus punktus. Paldies hokejistiem, viņi ir malači," pauda Znaroks.

Turpinājumā rīdzinieki otrdien "Arēnā Rīga" spēkosies ar Pekinas "Kuņluņ Red Star".

LETA

Publicēts