Lai gan ieilgusi zaudējumu sērija, Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienības Rīgas "Dinamo" hokejisti spēlēm ir noskaņojušies labi, uzskata rīdzinieku galvenais treneris Ģirts Ankipāns.

"Bijām labi izpētījuši pretinieku komandu, viņi labi uzbrūk un nepiedod kļūdas vidējā zonā. Kā ir kaut viena spēlētāja pārsvars, tā tas tiek uzreiz izmantots. Būtībā tā arī bija. Momenti bija, taču neguvām vārtus un neizmantojām iespēju, kad tikām pie četru minūšu vairākuma," pēcspēles preses konferencē stāstīja Ankipāns.

"Esam apmierināti ar spēli un hokejistu pašatdevi. Pēdējos mačos cīnāmies labi, bet kaut kur pietrūkst pēdējās piespēles un nevaram pielikt punktu saviem momentiem. Taču par noskaņošanos spēlēm nevar sūdzēties," atzīmēja Ankipāns.

"Ceru, ka Majone vēl šosezon spēlēs. Mēs viņu piesaistījām galvenokārt, lai vairākumā uz zilās līnijas būtu kāds hokejists, kurš spētu nogādāt ripu līdz vārtiem. Diemžēl viņš ieradās un guva traumu. Kas attiecas uz jaunajiem hokejistiem, ir divējādas sajūtas - gribās paskatīties, kā viņi var spēlēt šajā līmenī, taču tajā pat laikā "Rīga" cīnās par vietu MHL izslēgšanas turnīrā," stāstīja Ankipāns.

LETA

Publicēts