Rīgas "Dinamo" hokejistiem trešdien palīdzēja uzvarēt pašatdeve un niknums, pēc panākuma pauda rīdzinieku galvenais treneris Ģirts Ankipāns.

"Laba spēle abu komandu izpildījumā. Gaidīju, ka šis būs turpinājums iepriekšējai spēlei, kurā mūsu komanda labi cīnījās. To pārnesām uz šo maču. Pašatdeve un niknums palīdzēja mums vinnēt. Varu teikt paldies tiem čaļiem, kuri ir ģērbtuvē, jo īpaši vārtsargam par lielisko spēli. Iepriekšējās divas spēles Salāks aizvadīja ar stipriem pretiniekiem un pakļuva zem tanka, bet šodien parādīja, kas viņš ir. Bija paredzēts spēlēt otrajam vārtsargam Andrejam Makarovam, taču viņš saslima," pēcspēles preses konferencē stāstīja Ankipāns.

Mača pēdējās minūtēs pirmo vārtu guvējs Dārziņš uz ledus nedevās.

"Bija sadursme ar pretinieku. Redzēsim, varbūt mikrosavainojums. Beigās laukumā ir jāiet veseliem hokejistiem. Viņš beigās pats pateica, ka izlaidīs, rīkodamies godīgi," atzina Ankipāns.

Tikmēr Skudra secināja, ka komanda pēdējās spēlēs saskaras ar momentu realizācijas problēmām.

"Līdzīgs mačs kā mums bija Jaroslavļā. Metām pa pretinieku vārtiem 34 reizes, kamēr pašiem bija jāatvaira 20 metieni, taču neguvām vārtus. Tā mums ir liela problēma. Neskatoties, ka bija vairāk soda minūšu nekā pretiniekiem, mēs uzbrukām vairāk. Katrs mačs mums izvēršas šādi. Vajag nopelnīt vārtu gūšanas momentus un īstajā brīdī iemest. Mēs to nevarējām, atšķirībā no pretiniekiem," pauda Skudra.

LETA

Publicēts