Ierobežotie spēlētāju resursi Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandai Rīgas "Dinamo" šobrīd neļauj īstenot spēles plānu, arī ilgāku laiku būt noteicējiem pretinieku zonā, preses konferencē pēc trešdienas mača skaidroja vienības galvenais treneris Ģirts Ankipāns.

"15 minūtes spēlējām pretinieka zonā un praktiski kontrolējām spēli, bet koncentrēšanās zudums otrā perioda beigās visu sagrieza ar kājām gaisā. Pateicoties puišiem, trešajā periodā uzvarējām. Pēcspēles metienos droši vien vairāk paveicās, kaut gan arī meistarībai ir nozīme," ar spēles raksturojumu preses konferenci iesāka viesu komandas galvenais treneris Andrejs Razins.

Ankipāns piekrita, ka spēle bija līdzīga un to izšķīra sīkas nianses.

"Ripa neturējās uzbrukuma zonā, kā mēs to gribētu. Tas bija galvenais zaudējuma iemesls. Vajadzēja ieķerties uzbrukuma zonā, bet tam šobrīd nepietiek jaudas, un vārtu gūšanas momenti pie pretinieku vārtiem netiek radīti tik daudzi, cik mēs gribētu," treneris norādīja uz ierobežotajiem spēlētāju resursiem.

Tika iegūts svarīgs punkts, kas mājas spēļu sēriju pamatlaikā ļāva pabeigt ar 50 procentu bilanci. "Priekšā pirms KHL Visu zvaigžņu spēles ir divu maču izbraukums ar spēcīgiem pretiniekiem, kur būs vajadzīgs daudz spēka un svaiga galva. Tas būs labs pārbaudījums mūsu komandai, īpaši tās jaunajiem spēlētājiem," Ankipāns domās jau bija nākamajās spēlēs.

"Ceru, ka kāds varētu atgriezties sastāvā kuru katru dienu, bet, piemēram, izmaiņas vārtsargu rindās nebūs agrāk kā pēc pauzes. Tas ir simtprocentīgi."

LETA

Publicēts