Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienība Rīgas "Dinamo" sestdienas duelī tika pie neskaitāmām vārtu gūšanas iespējām, tomēr vairums no tām tika izniekotas, tik neveiksmīgu sniegumu galvenajam trenerim Ģirtam Ankipānam redzot pirmo reizi.

"Bija laba spēle. Apsveicu pretiniekus ar uzvaru. Dažbrīd pretinieki spēja izturēt ļoti sarežģītas situācijas," spēli raksturoja Ankipāns. "Savukārt mēs šajā mačā nerealizējām tik daudz iespēju, kā vēl nekad. Savi momenti ir jānoslēdz ar gūtiem vārtiem."

"Pretinieku vārtsargs Aleksandrs Truškovs šodien aizvadīja lielisku maču un vairākkārt izvilka komandu, kas noteikti devas emocionālo pacēlumu. Protams, mūs neapmierina mača rezultāts. Vajadzēja gūt vismaz vēl vienus vārtus."

"Būtībā cenšamies spēlēt pareizu hokeju, palīdzot viens otram. Protams, piekritīšu, ka ar vienu "golu" spēlē ir grūti uzvarēt. Uzvaras var gūt, bet tas ir ļoti sarežģīti," bilda speciālists.

Ar aizvadīto maču apmierināts bija arī "Admiral" treneris Sergejs Svetlovs."Man patika savas komandas spēle šodien. Puiši uz laukuma devās gatavi un noskaņojušies cīņai," bilda galvenais treneris. "Abas komandas demonstrēja ātru un dinamisku spēli, kas bija balstīta uz raksturu cīņu. Dažbrīd mums varbūt nepaveicās, tomēr paldies atbalstītājiem par līdzi jušanu."

LETA

Publicēts