Rīgas "Dinamo" pēc piektdien gūtās uzvaras Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā zem klajas debess pār Minskas "Dinamo" joprojām turpina cīņu par vietu Gagarina kausā, kas ir pats galvenais, neslēpa rīdzinieku galvenais treneris Ģirts Ankipāns.

"Jā, zinājām, ka pretiniekam ir likstas ar sastāvu, tāpēc centāmies spēlēt ātri. Likām pretiniekiem kļūdīties, un tieši šīs kļūdas izšķīra mača likteni. Pateicos komandai par šo uzvaru. Turpināt cīnīties par vietu izslēgšanas turnīrā, kas ir pats galvenais. Jā, šajā dienā sarīkojām svētkus līdzjutējiem, bet pats svarīgākais bija divi izcīnītie punkti," preses konferencē izteicās Ankipāns.

Rīdzinieki pirmo spēli zem atklātas debess savā vēsturē aizvadīja pērn 20.janvārī, kad kupli apmeklētā mačā Pļavniekos ar 2:3 piekāpās tieši Minskas "Dinamo".

"Zinājām, ko gaidīt no šāda mača, jo šādu atmosfēru jau bijām piedzīvojuši pērn. Tie bija svētki, un prieks, ka skatītājiem varējām ko tādu sniegt," gandarīts bija rīdzinieku stūrmanis. "Šobrīd ņemam savus punktus. Ja to darīsim arī turpmāk, tiksim Gagarina kausa izcīņā."

Tikmēr Minskas vienības galvenais treneris Andrejs Sidorenko slavēja spēles laikā radīto atmosfēru.

"Domāju, svētki šodien bija izdevušies, tāpat kā mačs. Neskatoties uz mūsu problēmām ar sastāvu, mēs varējām pacīnīties par uzvaru," neslēpa Sidorenko, kura vadītā komanda, vairs nepretendējot uz izslēgšanas turnīru, veikusi būtiskas izmaiņas sastāvā, ļaujot spēlēt iepriekš pie mazāk iespējām tikušiem hokejistiem. "Rīgas komanda bija pelnījusi uzvarēt, turklāt arī skatītājiem tas šādā mačā bija papildus prieks."

LETA

Publicēts