Rīgas "Dinamo" uzbrucējiem vairāk jālien uz vārtiem un jāatraujas no pretiniekiem, lai tiktu pie iespējām spēlēt vairākumā, pēc zaudējuma secina rīdzinieku galvenais treneris Ģirts Ankipāns.

"Neesam apmierināti ar to, ka zaudējām spēli, kuru varējām izšķirti pirmajā periodā. Vajadzēja iemest vēl vārtus, bet to neizdarījām. Jāstrādā vēl smagāk. Pēdējās piecās spēlēs tikai deviņas reizes esam spēlējuši vairākumā. Uzbrucējiem vēl vairāk jālien uz vārtiem un jāatraujas no pretiniekiem, lai spēlētu pēc iespējas vairāk vairākumā. Pašatdeve bija līmenī un mēs to punktu nopelnījām, bet pretinieki laikam bija labāki, apsveicu viņus ar uzvaru," stāstīja Ankipāns.

"Spēles temps bija ļoti augsts. Pieļāvām pāris kļūdas un vienā brīdī ļāvām viņiem pārāk ātri pāriet uzbrukumā. Otrais periods sākās ar mūsu pārsvaru, bet to neizmantojām. Viena kļūda un noraidījums, līdz ar to spēle nedaudz sagriezās citādā gultnē," skaidroja "Dinamo" stūrmanis.

Jau ziņots, ka "Dinamo" vismaz tuvākajos mačos nevarēs palīdzēs vienības rezultatīvākais hokejists Līnuss Videls

"Pirmā informācija nebija īpaši iepriecinoša. Taču pēc ārstu konsīlija apspriedes, tā ir nedaudz iepriecinošāka. Divās tuvākajās spēlēs viņš nepiedalīsies. Kamēr nav Videla, tikmēr Lauris Dārziņš tiks galā ar viņa pienākumiem," uzsvēra Ankipāns.

Tikmēr "Traktor" galvenais treneris Aleksejs Tertišins bija gandarīts par izcīnīto uzvaru.

"Pirmajā periodā pretiniekiem piederēja pārsvars. Otrajā periodā noskaņojāmies un veidojām labus momentus, bet trešajā trešdaļā abas komandas cīnījās uzbrukumā," komentēja Tertišins.

Šīs mājas spēļu sērijas turpinājumā rīdzinieki otrdien tiksies ar Austrumu konferences līderi Jekaterinburgas "Avtomobilist", bet pēc tam sekos arī mači pret Magņitogorskas "Metallurg", Bratislavas "Slovan" un Minskas "Dinamo".

LETA

Publicēts