Rīgas "Dinamo" hokejistiem pašiem jācīnās par vietu izslēgšanas turnīrā, nevis jācer uz labvēlīgiem rezultātiem citās spēlēs, uzsver rīdzinieku galvenais treneris Ģirts Ankipāns.

Uzvaras vārtus pagarinājumā guva Līnuss Videls.

"Bija laba spēle pret labu komandu. Izcīnījām divus svarīgus punktus. Dodamies uz priekšu, palikusi vairs tikai viena spēle. Ir iespējas iekļūt izslēgšanas turnīrā," pauda Ankipāns.

Rīdzinieki ceturtos vārtus ielaida trīsarpus minūtes pirms pamatlaika beigām, kad Metjū Majone pieļāva kļūdu savā aizsardzības zonā.

"Spēles rezultāts visu laiku karājās mata galā. Te mēs kontrolējām spēles gaitu, te pretinieki. Trešos vārtus ielaidām pēc pozicionāla uzbrukuma. Ceturtie vārti - tā gadās. Nospruka ripu, neko darīt. Nedomāju, ka tie bija likumsakarīgi vārti," teica Ankipāns.

Tāpat uzvaras svinēja Rīgas "Dinamo" sāncenses Maskavas apgabala "Vitjaz" un "Soči". "Vitjaz" mājās ar 4:3 (2:1, 1:0, 1:2) pārspēja Minskas "Dinamo", bet "Soči" savā laukumā ar 2:0 (1:0, 0:0, 1:0) guva virsroku pār Maskavas "Spartak".

"Pirms pagarinājuma zināju, ka "Vtijaz" spēlē rezultāts ir tikai 3:3. Ko mēs varam darīt šajā situācijā? Varam izmainīt tikai savu likteni, nevis citu spēļu iznākumus. Pašiem ir jācīnās," pauda Ankipāns.

Tikmēr "Severstaļ" galvenais treneris Andrejs Razins atzina, ka neizdevās noskaņot savu komandu uz visiem 100%.

"Pieļāvām kļūdas, kuras nevajadzēja pieļaut, tāpat mazākumā slikti spēlējām. "Dinamo" uzvara bija vairāk nepieciešama," secināja Razins.

Rīdziniekiem līdz astotajā pozīcijā esošajai "Vitjaz" komandai ir viens punkts, bet līdz "Soči" komandai - divi punkti. Piektdien regulārā čempionāta pēdējā mačā Rīgas "Dinamo" viesos aizvadīs dueli ar Maskavas CSKA, savukārt "Vitjaz" jāspēkojas ar Jekaterinburgas "Avtomobilist" hokejistiem, bet "Soči" vienībai jāmēro spēki ar Bratislavas "Slovan".

Publicēts