Dinamo Rīga komandas uzbrucēja Daniela Bērziņa pēcspēles komentārs.

Uzbrucējs izcēla noraidījumu skaitu, kas traucēja iegūt iniciatīvu. ''Spēles beigās bija iespējas izlīdzināt rezultātu, bet diemžēl neizdevās. Realizācija arī šodien bija ne visai laba. Jācenšas nopelnīt mazāk noraidījumu - to šodien bija daudz,'' savu komentāru par spēli sniedza Bērziņš, kurš darbojās ceturtajā maiņā, ierasti dodoties laukumā arī mazākuma brigādē.

Spēli sev vēlamākā gultnē ''Dinamo'' izdevās pagriezt trešajā trešdaļā, kad izdevās pārņemt iniciatīvu, Vaicāts, kādi bija treneru norādījumi pārtraukumā, Bērziņš atklāja: "Norādījumi bija vienkārši - zinājām, ka mums jāizlīdzina rezultāts. Treneri pateica, kā labāk varam uzbrukuma zonā nospēlēt. Domāju, ka tie, kas ir vadībā, šādās situācijās vienmēr nedaudz nosēžas, un mums bija jāliek savs spiediens.''

"Jābūt disciplinētākiem un jāizvairās no noraidījumiem. Jāuzlabo realizācija un arī spēle aizsardzībā. Bet galvenais - iemest tos vārtus, lai mēs varam uzvarēt spēles,'' kā galvenos secinājumus tam, lai pārtrauktu četru zaudējumu sēriju, izcēla Bērziņš.

sportacentrs.com

Publicēts