Dinamo Rīga komandas vārtsargs Timurs Biļalovs aizvadīja lielisku spēli pret Helinsku “Jokerit”, atvairot 32 no 33 pretinieku metieniem.

“Spēle bija ļoti smaga, bet bijām tai noskaņojušies ļoti nopietni. Laukumā bija ļoti labi redzama mūsu pašatdeve. Domāju, līdzjutēji to novērtēja un arī mūs atbalstīja. Pirmajā periodā spēlējām ļoti labi, nedevām pretiniekam nekādas iespējas. Otrajā viņi sāka pārņemt iniciatīvu, bet mēs spējām izturēt. To panācām tikai ar lielu pašatdevi un gribasspēku. Viens otru atbalstījām, aizstāvējām, spēlētāji gūlās ripas ceļā.”

“Jā, šodien bija ļoti daudz darba. Ir nogurums, bet tagad atpūtīsimies. Gatavosimies ziemas klasikai. Būs ļoti interesanti, bet mums ir jāpadara darbs.”

“Bija cīņa vārtu priekšā. Kāds no viņu spēlētājiem man uzgrūdās virsū. Saprotams, ka šādās situācijās arī sākas asumi. Bet mūsu spēlētāji izdarīja visu godam, Meija un pārējie ierādīja somiem vietu.”

“Tabulā skatāmies, bet mums pašiem savs uzdevums jāizpilda. Tikai uz citiem paļauties šajā čempionāta posmā būtu neprāts. Par katru punktu ir jācīnās līdz spēku izsīkumam.”

Publicēts