Dinamo Rīga rindās 2020./2021. gada KHL sezonā pirmo spēli aizvadīja uzbrucējs Rihards Bukarts.

"Pirmā uzvara izbraukumā, izcīnīti vērtīgi punkti. Pēdējās trīs, četrās spēlēs uzņemam labu spēles ritmu pēc tam, kad komanda atgriezās pēc slimošanas. Tāpēc esmu ļoti priecīgs par uzvaru. Brauksim mājās, nākamā spēle [pret ''Sibir''] būs ļoti svarīga."

"Protams, strādāsim pie mazākuma. Pavisam vienkārši - nevajag noraidīties. Strādāsim pie tā, lai mazāk noraidītos un vairāk spēlētu pieci pret pieci. Strādāsim pie mazākuma un uzlabosim to."

"Teikšu tā, būsim reāli - pirmā spēle astoņu, deviņu mēnešu laikā. Aizvadīju ļoti labu divu nedēļu sagatavošanās procesu Rīgā, pēc tam arī šīs četras dienas izbraukumā. Skaidrs, ka nav viegli atgriezties spēļu ritmā pēc deviņu mēnešu pauzes. Diezgan ok spēle pēc tik lielas pauzes, neskaitot izlases spēles. Jutos labi, bet skaidrs, ka bija nedaudz nervozitāte pirmajā periodā - atgriešanās KHL, bet pēc tam uztraukums pārgāja. Pirmajā periodā aizgāja vairākums, ripiņa pastaigāja un uzmetu pa vārtiem. Tā kā principā vērtēju savu spēli ar plus zīmi. Protams, ir kur pielikt, kļūt labākam, bet kopumā esmu priecīgs par mūsu maiņu un komandas uzvaru. Ļoti svarīga pirmā uzvara izbraukumā, un tagad galvenais ir turpināt uz pareizās nots, un uzvarēt mājās ''Sibir''."

"Kā jau katrs treneris, viņš grib, lai tu izpildi doto uzdevumu aizsardzības zonā, pēc tam arī viduszonā un uzbrukumā, kur katrs uzbrucējs var izpausties. Tā mums bija pirmā spēle, īss treniņš vakar kopā ar Miču [Zaku Mičelu] un Induli [Miku Indraši]. Daudz ko vēl neesam saspēlējuši, bet es domāju, ka sajūtam viens otru ar vien vairāk."

"Ko treneris no manis gaida? Manu aktivitāti, enerģiju, metienus pa vārtiem, spēka spēli. Radīt plašumu partneriem - man liekas, ka tas mums šodien labi sanāca. Vēl ir, kur saspēlēties, kur attīstīties, kopumā vērtēju ar plus zīmi. Tad jau laiks rādīs, kā ies tālāk."

sportacentrs.com

Publicēts