Dinamo Rīga uzbrucējs Mārtiņš Dzierkals norādīja, ka komanda labi sākusi spēli un radījusi vairākus momentus, taču pretinieki pārsvaru ieguva ar diviem ātriem vārtiem. Starp periodiem Miks Indrašis sarunā ar spēles korespondentu teica, ka ledus kvalitāte "Arēnā Rīga" trešdien nav bijusi tā labākā. Netieši tam piekrita arī Dzierkals, norādot, ka šodien ripa jocīgā kārtā visai bieži "lekusi" pāri nūjas lāpstiņai.

"Trešajā periodā bija trīs vairākumi, kas mums šosezon tiešām nav slikts. Lai uzvarētu spēles, tādi momenti, kāds mums bija spēles beigās, ir jāizmanto," uzsvēra hokejists, kurš pagājušajā sezonā spēlēja Somijas spēcīgākajā līgā. "Lai uzvarētu spēli, ar vienu "golu" diemžēl ir par maz."

Dzierkals arī neslēpa, ka "Avangard" spēles zīmējumā redzamas līdzības ar Latvijas izlasē apgūto. Tam gan ir vienkāršs izskaidrojums, galvenais treneris Bobs Hārtlijs jau ilgus gadus pieturas pie sevis iepriekš pārbaudītām metodēm, piemēram, mācot hokejistiem prasmīgāk spēlēt ar nūju, kad ripu kontrolē pretinieki.

LETA

Publicēts