Rīgas ''Dinamo'' sezonas otrajā mačā ar 1:3 piekāpās Helsinku ''Jokerit''. Vienīgo vārtu autors ''Dinamo'' rindās, uzbrucējs Mārtiņš Dzierkals attālinātajā režīmā notikušajā pēcspēles preses konferencē atzina, ka komandai ir vēl daudz pie kā strādāt.

''Neko daudz pozitīvu es nevaru pateikt. Vienīgi tas, ka sākām labāk nekā vakar, bet es domāju, ka mums ir ļoti daudz pie kā strādāt. Liekas, ka ir daudz nesaprašanās uz laukuma un kaut kas līdz galam nav,'' pārdomās par aizvadīto spēli dalījās Dzierkals. "Jāaizmirst tas viss un jāsāk jauna diena ar jaunām domām un jaunām lietām.''

Nākamo spēli rīdzinieki aizvadīs otrdien pret Kaspara Daugaviņa pārstāvēto Podoļskas ''Vityaz'', cenšoties tikt pie pirmās uzvaras šosezon. Dzierkals atzina, ka pretinieki šodien nodemonstrējuši augstas kvalitātes hokeju: "Protams, "Jokerit" ir laba komanda, vienmēr ir bijuši. Bet domāju, ka jāpaskatās arī uz mums pašiem, jo gribam izskatīties daudz labāk. Arī metienu bija daudz par maz." Rīdzinieki šovakar pa pretinieku vārtiem izpildīja vien 14 metienus.

Uzbrucējs gan pauda gandarījumu par to, ka pašam izdevies jau sezonas ievadā atklāt savu gūto vārtu rēķinu: "Uzsākt spēli ar 1:0 - tas vienmēr ir labi. Pats arī beidzot atvēru savu golu rēķinu sezonas sākumā, diezgan ātri. Tas ir pozitīvi un pašam iedos uzrāvienu pārliecībā. Redzēsim, kā būs tālāk." Uz jautājumu, vai kādreiz izdevies gūt vārtus pret Jāni Kalniņu, Dzierkals atbildēja noliedzoši: "Laikam nē. Pats pagājušogad spēlēju Somijā - mans bijušais treneris viņiem bija asistents."

sportacentrs.com

Publicēts