Dinamo Rīga komandas aizsargs Morgans Eliss guva vienīgos vārtus Habarovskā spēlē pret “Amur”.

“Šodien smagi strādājām. Spēli neuzvarējām pāris mazu kļūdu dēļ. Šajā līgā tā nevar spēlēt – kļūdas netiek piedotas. Iļja [Proskurjakovs] nospēlēja fantastiski, viņš mūs turēja spēlē. Ir jāizmanto savas izdevības, tad arī rezultāts būtu patīkamāks.”

Eliss guva vārtus trešā perioda izskaņā, panākot 1:2.

“Paršins ir ļoti meistarīgs hokejists. Viņš izveidoja šo momentu, kāpēc es tiku pie iespējas mest pa vārtiem. Man atlika tikai mest pa vārtiem. Tāpāt jāuzteic arī Mičels ar savu darbu. Šis vārtu guvums bija kopīgs darbs.”

Eliss uz ledus pavadīja lielāko laiku Dinamo Rīga komandā – 20:39 minūtes.

“Pats jūtos ļoti labi, mēs smagi strādājām treniņos, tāpēc nebūtu iemesla sūdzēties. Ar katru spēli pat jūtamies arvien labāk. Protams, arī laika zonas starpība ar Rīgu liela, bet to nevar izmantot kā attaisnošanās iemeslu. Mēs dzīvojam pēc Rīgas laika. Mums vienkārši jāizmanto savas vārtu gūšanas izdevības laukumā, tad būtu pavisam citas emocijas šobrīd.”

Izbraukumu Dinamo Rīga noslēgs piektdien Nursultānā, kur plkst. 14.00 spēkosies ar vietējo “Baris”.

“”Baris” ir laba komanda. Mums jāizmanto savas vairākuma iespējas. Mums ir meistari, kas to prot. Jāspēlē ar pilnu atdevi un mums būs iespējas izbraukumu noslēgt ar uzvaru.”

Publicēts