Dinamo Rīga kanādiešu uzbrucējs Koltons Gilīss pēc pirmās pārbaudes spēles pret Almetjevskas "Ņeftjaņik".

“Kopumā mēs kontrolējām gar ripu, gan spēli. Ir jāpieliek darbs viduszonā, kā dēļ arī reizēm ir problēmas ar uzbrukumu, jo nav labas pārejas. Kopumā spēle bija normāla. Vienīgās viņu iespējas apdraudēt vārtus bija no zilās līnijas. Nebija nekas bīstams vārtu priekšā. Protams, gribējām izcīnīt uzvaru, bet šī ir pirmā pārbaudes spēle pēc nometnes. Tāpēc mēs smagi trenējamies un aizvadām pārbaudes mačus, lai redzētu kļūdas.”

“Nometne Liepājā ir smaga. Treneri uzlikuši lielas slodzes, bet tas ir pareizi. Sezonas mazākais mērķis ir iekļūt izslēgšanas spēlēs. Tāpēc ir jāieliek ļoti liels darbs vasarā, lai jau sezonas sākumā mums būtu liela jauda. Iepriekšējā sezona pierādīja, ka tiešām katram punktam ir liela, ļoti liela nozīme.”

“Jutos lieliski, kad uzzināju par iespēju spēlēt arī šajā sezonā Rīgā. Ir sajūta, ka par maz zinu latviešu valodu, jo tomēr esmu šeit jau vairākas sezonas. Pēc katras sezonas, neesmu bijis drošs, vai šeit atgriezīšos Rīgā. Šeit ir ļoti patīkami. Organizācija un fani ir lieliski. Ļoti ceru, ka šī būs veiksmīga sezona.”

Publicēts