Par 2020./21. gada sezonas rezultatīvāko spēlētāju rīdzinieku rindās kļuva Miks Indrašis. 30 gadus vecajam uzbrucējam šī bija otrā rezultatīvākā KHL sezona karjerā, 49 spēlēs sakrājot 39 (16+23) punktus.

''Kolektīvs bija labs jau no paša sezonas sākuma. Ģērbtuves ziņā viss bija kārtībā, visi bija viens par otru. Bet, lai spēles uzvarētu, ir jāgūst vārti,'' atzina Indrašis.

Viens no pavasara vēstnešiem ierasti ir arī pasaules čempionāts hokejā, un Indrašis allaž bijis starp izlases līderiem. "Ceru, ka vismaz pāris dienas atvilksim elpu. Gaidīsim, kad mums atsūtīs grafiku un redzēsim, kas notiek. Jāgaida ziņa no izlases, kad sāksies treniņi, kad viss notiks - no tā arī skatīsies tālāk,'' taujāts par saviem turpmākajiem plāniem saistībā ar Rīgā gaidāmo čempionātu atbildēja Miks.

Skudra un Indrašis arī dalījās savās prognozēs par gaidāmajām KHL izslēgšanas spēlēm. ''Man patīk, ka šogad daudzas komandas ir izlīdzinājušās ieviesto griestu dēļ. Es uzskatu, ka nav viena izteikta favorīta. Ir ļoti liela grupa komandu, kas var pacīnīties, un es domāju, ka tās būs viens no interesantākajiem play-off KHL vēsturē,'' prognozēja treneris.

Indrašis uz jautājumu atbildēja ar smaidu, pieminot Maskavas ''Dynamo'', kurā pavadīja iepriekšējās divas sezonas: ''Lai cik jocīgi tas neizklausītos, bet man laikam šķiet, ka Maskavas ''Dynamo'' šogad varētu tikt tālu. Varējām arī pagājušogad, bet šogad liekas, ka viņiem ir laba komanda - visas četras maiņas var gūt vārtus. Protams, pirmā maiņa ir nedaudz ārpus KHL līmeņa. Domāju, ka tie ir vieni no maniem favorītiem.''

sportacentrs.com

Publicēts