Dinamo Rīga komandas uzbrucējs Džeisī Lipons, spēlē pret Čerepovecas "Severstaļ", guva rīdzinieku otros vārtus, pabākot neizšķirtu.

"Atkal iznācām lēni - tas ir bijis kā mūsu sezonas stāsts. Pēc pirmā perioda atspēlējāmies, nopelnījām gan pāris noraidījumus nelaikā, bet mūsu mazākumam jābūt labākam - zaudējām trīs vārtus."

Tev pašam pirmā sezonas puse nebija tik rezultatīva [23 spēlēs 1+4], bet 2021. gadā demonstrē ļoti produktīvu sniegumu [10 spēlēs 5+6 un KHL nedēļas labākā uzbrucēja atzinība]. Kā pats to skaidrotu - sākusi nākt talkā arī veiksme, vai kaut ko esi pamainījis spēles ziņā?

"Ir bijis jāpielāgojas, pārnākot no Ziemeļamerikas [Lipons pirms tam spēlēja AHL], ir nedaudz savādāk. Domāju, ka sezonas sākumā es vēl spēlēju izteikti fiziskāku hokeju. Es joprojām spēlēju ar spēku, un tā pamazām lietas aiziet. Protams, ka ir patīkami dot lielāku ieguldījumu, bet cenšos vienmēr spēlēt tāpat, kā to jau daru."

Cik ilgs laiks bija nepieciešams, lai pielāgotos KHL hokejam?

"Viena lieta, ko es darīju - uzreiz metos visā iekšā. Kad atnāc uz šejieni, ir jāpievērš vairāk uzmanības, jāpaskatās video, kā notiek spēles situācijas. Skatos šos video un cenšos būt labāks katru dienu."

Esi atradis labu saikni ar Miku Indraši. Vari sniegt ieskatu jūsu kombinācijā?

"Miks ir prasmīgs spēlētājs. Kad liekas, ka šeit nav iespējams piespēlēt, viņš tevi atradīs. Ir svarīgi atbrīvoties no aizsargiem un cieši spēlēt ar nūju. Kā jau teicu, būtu bijis patīkami uzvarēt šo spēli. Mums jāturpina doties uz priekšu - šis nav bijis mūsu gads, bet vēl ir atlikušas desmit spēles, kurās kaut kas jāparāda."

sportacentrs.com

Publicēts