Dinamo Rīga komandas aizsarga Bena Māršala komentārs pēc spēles Novosibirskā.

“Spēli iesākām ļoti labi. Kontrolējām notikumus laukumā. Īpaši otrajā trešdaļā, kur iespiedām viņus zonā un neļāvām veikt nomaiņu. Trešajā trešdaļā ļāvām viņiem sajust iespēju spēli izvilkt. Šajā līgā to nedrīkst pieļaut. Spēlētāju meistarības līmenis ir ļoti augsts.”

“Šāds izbraukums manā karjerā bija pirmo reizi. Nepavisam nebija viegli. Laika maiņa ļoti traucē. Dzīvojam pēc Rīgas laika - pa dienu cenšamies gulēt, naktī ēst un trenēties. Bet ķermeni apmānīt ir ļoti sarežģīti. Šī noteikti ir jauna pieredze un nākamreiz jau būs vieglāk. Ja ne vieglāk, tad zināšu, ko sagaidīt. Sportiskā ziņā šis izbraukums bija veiksmīgs. Rādījām labu spēli, guvām vārtus, izcīnījām uzvaras.”

“Protams, sezonu sagaidījām ar citām emocijām, ar domām par play-off. Bija patīkami brīži sezonā un arī rūgtuma pilni. Tāds sports reizēm ir. Sezonas izskaņā jau laukumā rādījām sniegumu, par ko nav kauns. Šī ir ļoti spēcīga līga. Ir maksimāli jāsamazina kļūdu skaits, jo pretinieku spēlētāju līmenis nereti ir apbrīnojams. Gan tehniskā, gan fiziskā ziņā. Aizsardzībā ir jāspēlē precīzi un pacietīgi. Noteikti, esmu audzis kā spēlētājs.”

Publicēts