Vienīgos vārtus mačā pret savu bijušo komandu ''Dinamo'' labā guva kanādiešu uzbrucējs Zaks Mičels.

"Vēl viens sāpīgs zaudējums, bet šī ir mūsu pirmā spēle atpakaļ kā pilnai komandai vairāk nekā mēneša laikā, līdz ar to ir sarežģīti. Nevaram izdarīt attaisnojumus - tagad mums ir laba komanda un jāsāk uzvarēt spēles, jāpierod vienam pie otra arvien vairāk."

27 gadus vecais uzbrucējs savu pirmo sezonu KHL pērn aizvadīja tieši ''Neftekhimik'' sastāvā, 54 spēlēs gūstot 26 (17+9) punktus. Uzbrucējam tika jautāts, vai spēlēs pret bijušo komandu ir papildus motivācija izcelties? "Protams, nedaudz ir. Zinu visus tos puišus, bet nedrīkst novirzīties no savas spēles. Ir savā ziņā jautri spēlēt pret dažiem saviem draugiem, bet uz ledus ir vienkārši jāsacenšas pret viņiem. Kopumā, jā - tas dod nedaudz vairāk motivācijas."

Divos statistikas rādītājos Mičels ir līderis komandā - aizvadītajās spēlēs (15) un gūtajos vārtos. Pret ''Neftekhimik'' kanādietis guva savus piektos vārtus šosezon, realizējot vairākuma izspēli: "Pirms spēles izpētījām video un pamanījām, ka ir daudz vietas vārtu priekšā, tāpēc izveidojām pāris izspēles. Izmēģinājām ko līdzīgu arī pirms tam un sanāca labi. Centāmies izmantot to brīvo vietu vārtu priekšā un zināju, ka tad, kad Vaitijs [Mets Vaits] iedos piespēli, man būs brīva vieta, un man izdevās iemest."

sportacentrs.com

Publicēts