Rīgas "Dinamo" spēlētāji negaidīja, ka trešās perioda pirmās desmit minūtes viņiem izvērtīsies tik neveiksmīgas, pēc zaudējuma atzīst rīdzinieku galvenais treneris Sandis Ozoliņš.

"Spēles likteni izlēma trešais periods. Negaidījām tādu pavērsienu spēlē. Nav patīkami zaudēt pirmo mājas spēli, jāgatavojas nākamajai un jāizdara secinājumi," pēcspēles preses konferencē teica Ozoliņš.

Rīgas komandai pirmais izbraukums bija gana nepatīkams, jo četri rīdzinieku komandas spēlētāji guva traumas un mājās atgriezās priekšlaicīgi. Sezonas pirmajā mačā žokļa lūzumā iedzīvojās Miķelis Rēdlihs, nākamajā mačā traumas guva leģionāri Koltons Gilīss un Terijs Galjardi, bet trešajā cīņā potītes lūzumā iedzīvojās viens no vienības vadošajiem aizsargiem Guntis Galviņš.

Robi sastāvā rīdziniekiem lika trešdien noslēgt līgumu ar uzbrucēju Vitāliju Pavlovu, kurš jau iepriekš spēlēja Latvijas klubā.

"Noslēdzām līgumu ar Pavlovu, lai varētu veidot komandas spēli, ko vēlētos redzēt. Konkrēti nevarēšu pateikt, kad traumētie atgriezīsies laukumā, tā būtu tikai minēšana. Kad ārsti pateiks gala lēmumu, tad arī atgriezīsies," teica Ozoliņš.

LETA

Publicēts