DINAMO RĪGA uzbrucējs Miķelis Rēdlihs, pēc spēles ar “Avtomobilist” atzina, ka jāpiestrādā pie vairākuma realizācijas, taču kopumā maču vērtēja pozitīvi.

“Manuprāt, spēle bija ļoti laba. Bija mums momenti, lai gūtu vārtus, kas šoreiz neizdevās. Ir jāpiestrādā pie vairākuma realizācijas. Žēl, ka trešajā periodā ielaidām vārtus. Mača beigās jau labi uzspiedām, bet nedaudz pietrūka. Kopumā gan daudz slikta negribētos teikt. Labs pārbaudes turnīrs.”

Līdz šim rīdzinieki Ņižņijnovgorodā spēlējuši pret Maskavas “Dinamo” (1:4), Minskas “Dinamo” (4:2), “Torpedo” (1:0) un "Avtomobilist" (2:3).

“Vai “Avtomobilist” bija, pagaidām, turnīra spēcīgākā komanda – nevaru tā teikt. Grūti pārbaudes spēlēs novērtēt sastāva spēku. Nav bijušas vieglas spēles. Visi cīnās par vietu savu komandu sastāvos.”

Pret “Avtomobilist” Miķelim rezultatīva piespēle, kā arī bija arī izgājiens pret vārtsargu.

“Sanāca izgājiens pret vārtsargu, bet atspēlēt atpakaļ Džeriņam. Andrim sanāca tieši uz nūjas nomest ripu, kas arī sajauca galvu vārtsargam. Šoreiz nepaveicās un ripa trāpīja pa vārtu stabu.”

Rīt, plkst. 15.00 DINAMO RĪGA komanda aizvadīs “Gubernatora kausa 2018” noslēdzošo spēli, tiekoties ar Kaspara Daugaviņa un Mārtiņa Karsuma pārstāvēto Maskavas “Spartak”.

“Rīt būs ļoti interesanta spēle. “Spartak” ir ļoti laba un spēcīga komanda. Pret savējiem vienmēr vēl papildus motivācija un interese. Hokejs, domāju būs labs un skatāms.”

Publicēts