Panāktas vienošanās ar aizsargu Arvīdu Reķi un vārtsargu Jakubu Sedlāčeku, notiek pārrunas ar Latvijas izlases vārtsargu Edgaru Masaļski, atklāj DINAMO RĪGA ģenerālmenedžeris Normunds Sējējs.

30. aprīlis ir datums, kad oficiāli beidzas sezona, taču komandu ģenerālmenedžeriem laikam tas ir viskarstākais darbalaiks.

Tā arī, jo ļoti saspringts darbs pie komandas sastāva komplektēšanas nākamajai sezonai sākās jau uzreiz pēc pēdējās play-off spēles Bratislavā. Tiem hokejistiem, kurus mēs vēlamies redzēt sastāvā arī nākamajā sezonā, atbilstoši mūsu iespējām, ir izteikti piedāvājumi. Tāpat tiek meklēti arī spēlētāji, kuriem būs jāaizstāj tie hokejisti, kuri nākamajā sezonā DINAMO RĪGA vairs nespēlēs. Šobrīd jau esam panākuši vienošanos par līgumu pagarināšanu ar aizsargu Arvīdu Reķi un vārtsargu Jakubu Sedlačeku. Ar pieredzējušo Reķi līgums tiks slēgts uz vienu sezonu, bet ar jauno čehu vārtsargu Sedlačeku uz 2 gadiem. Līgumi ir piedāvāti vēl vairākiem iepriekšējās sezonas DINAMO RĪGA spēlētājiem, taču vienošanās pagaidām vēl nav panākta, tādēļ, kamēr norit sarunu process, šobrīd konkrētus uzvārdus es negribētu publiskot. Tāpat ir apzināts arī to hokejistu loks, kuri starpsezonā varētu papildināt DINAMO RĪGA sastāvu, taču arī šajā gadījumā konkrētus vārdus nosauksim tikai pēc tam, kad būs panākta vienošanās, par to, ka hokejists ir gatavs pievienoties mūsu komandai.

Kāda ir situācija ar iepriekšējās sezonas pamatvārtsargu Mikaelu Tellkvistu, jo internetā ir parādījusies informācija, ka viņš atgriežas dzimtenē?

Iespējams, tā arī ir, jo mēs nespējām vienoties par abpusēji pieņemamiem jauna līguma nosacījumiem ar Tellkvistu. Taču šobrīd notiek pārrunas ar pieredzējušo Latvijas izlases vārtsargu Edgaru Masaļski, un, spriežot pēc pārrunu gaitas, tās varētu noslēgties pozitīvi. Ja tā arī notiks, tad vārtsargu līnija būs nokomplektēta.

Varbūt vēl kāds Latvijas izlases hokejists varētu papildināt DINAMO RĪGA sastāvu nākamajā sezonā?

Interese par vairākiem Latvijas izlases hokejistiem no mūsu puses ir, taču mēs ne vienmēr varam konkurēt ar citu KHL klubu piedāvājumiem. Interese par vadošajiem Latvijas izlases hokejistiem citos KHL klubos ir, un parasti šie piedāvājumi finansiālā ziņā ievērojami pārsniedz mūsu piedāvātos. Piemēram, tikko pret drafta izvēli aizmainījām uz Maskavas DINAMO tiesības uz uzbrucēju Kasparu Daugaviņu, kurš iespējams nākamo sezonu aizvadīs šajā KHL klubā. Savulaik DINAMO RĪGA tiesības uz šo hokejistu arī ieguva apmaiņā pret drafta izvēli no Ņižņijnovgorodas TORPEDO.

Vai ir vēl kādi jaunumi par DINAMO sastāvu nākamajai sezonai?

Pagaidām viss ir procesā, tādēļ negribētos apsteigt notikumus ar pāragru informāciju, bet līdzko būs kādi jaunumi, tā informēsim sabiedrību.

Publicēts