Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas "Dinamo" galvenais treneris Pēteris Skudra dalījies ar savām pārdomām pēc komandas zaudējuma pret Minskas "Dinamo".

"Šodienas spēle nesanāca jau no pirmās maiņas. Mača sākumā uztaisījām muļķīgu pārmetienu un zaudējām vārtus," pēcspēles preses konferencē teica Skudra. "Pa diviem periodiem nopelnījām tik daudz noraidījumu, ka arī ar visiem labajiem vārtu gūšanas momentiem uz uzvaru cerēt ir grūti."

"Taču, ja paskatāmies, cik vārtu gūšanas iespējas mums bija, spēli varējām pabeigt arī ar 6:6," pārliecināts bija speciālists.

Spēlē pret Minskas komandu rīdzinieku rindās nebija redzams uzbrucējs Jānis Švanenbergs. Treneris atklāja, ka uzbrucējs ir apslimis, tādēļ komandai tuvākajās spēlēs nevarēs palīdzēt.

"Neteikšu, ka viņš mums ir labākais centrs, jo mums ir vairāki labi uzbrucēji, taču viņa ķīmiju ar [Mārtiņu] Dzierkalu un Rihardu Bukartu mēs, visticamāk, aizstāt nespēsim," par robiem sastāvā stāstīja Skudra. "Švanenbergu uz laiku esam zaudējuši slimības dēļ, tāpēc lielāku spēles laiku dosim [Andrim] Džeriņam, lai arī šodien neizdevās noskaidrot, cik gatavs viņš ir šim līmenim."

Skudra arī neizslēdza iespēju, ka sastāvā varētu atgriezties Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) vienības "Rīga" spēlētājs Gļebs Prohorenkovs, kurš jau sezonas ievadā bija kopā ar "Dinamo".

Savainojumu dēļ "Dinamo" nevar palīdzēt trīs aizsargi - Tonijs Sunds, Kristaps Sotnieks un Džordans Murejs, tāpēc šajā pozīcijā iespēlēts tiek Gunārs Skvorcovs, kurš ierasti spēlē uzbrucēja pozīcijā.

"Ja šie trīs aizsargi būtu ierindā, laikam viss būtu nedaudz citādāk, bet man jau iepriekš trenera karjerā ir bijusi pieredze strādājošu uzbrucēju padarīt par aizsargu," skaidroja Skudra. "Mums patīk, ko Skvorcovs var izdarīt aizsardzībā. Jā, viņam pietrūkst dažu iemaņu, taču viņš var uzsākt uzbrukumu, viņš var nospēlēt ne pēc standartiem. Teiksim tā - viņš nav sliktākais šajā grupā."

LETA

Publicēts