Laukumā demonstrētā atdeve otrdienas duelī pret Maskavas apgabala "Vitjaz" Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienības Rīgas "Dinamo" trenerim Pēterim Skudram patikusi tāpēc, jo tas ļāvis citiem hokejistiem izcelties ar meistarību, pēcspēles preses konferencē teica speciālists.

"Pirmkārt, vēlos apsveikt līdzjutējus ar pirmo uzvaru. Manuprāt, spēle mums šodien padevās," pēcspēles preses konferences sākumā teica Skudra. "Veicām izmaiņas virknējumos, kā arī savā spēles stilā."

"Otrajā periodā nedaudz zaudējām koncentrāciju, tomēr atzinīgi vārdi jāvelta ar pretiniekiem, kuri mūs prata piespiest kļūdīties un atiet no spēles plāna. Godīgi teikšu, ka šodien laukumā redzētais man patika, jo hokejisti viens otram palīdzēja, kas gala rezultātā ļāva citiem demonstrēt savu meistarību. Taču nevar būt tā, ka nestrādājam un spēlējam uz meistarību. Sākumā ir jāiegulda darbs un tad var spēlēt ar meistarību."

"Otrajā periodā ielaidām divus ātrus vārtus, kas komandai nedaudz "izsita elpu". Redzēju, ka uz soliņa valda neliels apmulsums, tāpēc vārtsargu maiņu veicu, lai iegūtu mums laiku. Nevēlējos ņemt 30 sekunžu pārtraukumu," skaidroja Skudra. "Kamēr mainījām vārtsargu, uz beņķa vēl izrunājām vairākas nianses."

LETA

Publicēts