Zaudējumā izbraukumā Jaroslavļas "Lokomotiv" Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē ceturtdien Rīgas "Dinamo" sastāvā laukumā tika laisti daudz jauno hokejistu, tādējādi jau raugoties nākotnē, pēcspēles preses konferencē teica rīdzinieku galvenais treneris Pēteris Skudra.

Mačā ar "Lokomotiv" piedalījās septiņi 2000.gadā dzimuši un jaunāki hokejisti.

"Ja ne tagad, tad kad iesaistīt jaunos?" ar retorisku jautājumu par sastāva atjaunošanu atbildēja Skudra.

"Jau esmu teicis, ka uzskatu, ka komandā jau sen vajadzēja sākt paaudžu maiņu. Mums vispirms ir jādod iespēja jaunajiem parādīt, ko viņi šāda ranga mačos, spēlējot uz rezultātu, var izdarīt. Gribam saprast, kāda ir šīs komandas nākotne, kurš var progresēt, kurš var iet laukumā un dot labumu komandai ar savu spēli. Tāpēc mums ir jāpaņem maksimums no tās situācijas, kādā komanda šogad atrodas. Nevis vienkārši pabeigt sezonu, bet darīt to ar skatu nākotnē."

Vērtējot spēli, treneris atzīmēja, ka "mūsu pietika vienam periodam, 20 minūtēm - spēles disciplīnai, spēles uzdevuma izpildei un koncentrācijai". Skudra piebilda, ka otrajā periodā Jaroslavļas komanda nedaudz uzlaboja sniegumu un lieliski izmantoja savus vārtu gūšanas momentus.

"Mums ir bijušas spēles, kuras labi aizvadām un kurās mums nedaudz pietrūkst līdz panākumam. Piemēram, iepriekšējo maču ar Kazaņas "Ak Bars" ļoti labi spēlējām. Arī šodien sākām labi, taču, tiklīdz laukumā sāk neveikties, mums pietrūkst solīduma un spējas pretoties," saka Skudra, piebilstot, ka hokejisti grib spēlēt, bet pietrūkst pieredzes.

LETA

Publicēts