Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandas Rīgas "Dinamo" spēlētāji trešdien izdarīja to, kas neizdevās iepriekšējās spēlēs - realizēja savus momentus -, pēc uzvaras uzsver rīdzinieku galvenais treneris Pēteris Skudra.

"Bija laba spēle, diezgan rezultatīva. Gatavojāmies pretiniekam, apzinoties, ka abas komandas ir nepiekāpīgas. Izdarījām to, kas neizdevās iepriekšējās spēlēs - realizējām savus momentus. Šodien bijām gatavi cīnīties līdz pašām beigām, spēlējām, nebaidījāmies un guvām skaistus vārtus. Puiši mazākumā labi spēlēja, bloķējot pretinieku metienus," pēcspēles preses konferencē stāstīja Skudra.

"Dzierkals parādīja labu raksturu, beigās arī izkāvās. Ne bieži spēlētājiem izdodas tikt pie Gordija Hova "hat-trick". Prieks par Mārtiņu," teica Skudra.

"Hokejisti spēja savākties, jo nav viegli - aizvadīt labu spēli un zaudēt. Izgājām laukumā ar tādu pašu noskaņojumu. Šodien labāk spēlējām bez ripas un otrajā periodā pēc iniciatīvas zaudēšanas ātri spējām atgriezties spēlē. Ja iepriekš bija psiholoģiskas problēmas, tad šoreiz nenobijāmies uzvarēt," secināja Skudra.

"Banāli teikt, bet mums šajā gadā pietrūka veselības. Lielu daļu septembra un gandrīz visu oktobri pavadījām lazaretē. Tas pamatīgi ietekmēja mūsu spēli. Vēlētos sezonu pabeigt tā, kā mēs spēlējam pēdējā pusotra mēneša laikā," uzsvēra Skudra.

LETA

Publicēts