Pirmdien piedzīvotais zaudējums, kā arī citas neveiksmes šosezon saistāmas ar Rīgas "Dinamo" spēlētāju psiholoģisko sagatavotību, nevis citiem faktoriem, pēc zaudējuma pret "Soči" vienību pēcspēles preses konferencē norādīja galvenais treneris Pēteris Skudra.

Galvenais treneris Pēteris Skudra kārtējo reizi norādīja uz komandas psiholoģiju, jo citādi šāda mača iznākumu, kurā uz brīdi pat bija trīs vārtu pārsvars, ir grūti izskaidrot.

"Nezinu, kuru reizi jau nospēlējam šādi! Kādu 25 varbūt," retoriski ar nožēlu vaicāja Skudra. "Tā spēlēt divus periodus, bet pēc tam desmit minūšu laikā atdot spēli..."

"Kā līderi iesāka trešo periodu, tā arī pirmās desmit minūtes spēlējām - diemžēl," piebilda Skudra. "Tā nav ne taktika, ne fizika. Jāspēlē uz komandas rezultātu. Par to esam runājuši jau neskaitāmas reizes. Ir jādara pareizās lietas."

"Pieci iemesti un arī tikpat zaudēti vārti. Grūti kaut ko komentēt. Viss ir spēlētāju galvās," pārliecināts bija speciālists. "Uzskatu, ka pirmajos divos periodos aizvadījām vienu no labākajām spēlēm šosezon, bet šajā līgā nedrīkst spēlēt tā, kā mēs to darījām galotnē."

LETA

Publicēts