Dinamo Rīga galvenais treneris Pēteris Skudra, pēc uzvaras pār Pekinas "Kunlun Red Star".

"Jau iepriekš teicu, ka mums nebija kauns par spēli, kādu demonstrējām, taču beidzot patīkami ir tikt arī pie uzvaras."

"Šodien notika daudzas labas lietas – iemeta ripas un labi spēlēja tie hokejisti, par kuriem zinājām, ka viņi līdz tam nonāks. Prieks, ka Indrašis iesita ļoti vajadzīgu "golu", un, protams, Zirjanovs, kurš iemeta savā stilā, – tāda hokejista mums sezonas sākumā pietrūka. Tā bija komandas uzvara, jo arī bloķētie metieni un spēka paņēmieni apliecina, ka puiši laukumā sitās," savu komandu slavēja Skudra.

"Jāpaslavē arī "Kuņluņ Red Star" komanda, kas ļoti labi kustējās uzbrukuma zonā. Tāpēc mums brīžiem klājās grūti, bet čaļi nostrādāja labi," saviem spēlētājiem pateicās treneris.

Par vienu no pagrieziena punktiem spēlē kļuva Džeisija Lipona kautiņš ar Viktoru Baldajevu par Kristapa Zīles nogāšanu.

"Mēs gaidām no Lipona punktus. Viņš ir meistarīgs hokejists. Lai gan spēlē fizisku un agresīvu hokeju, viņš var nomest cimdus un aizsargāt komandas biedru. Tas brīdis bija ļoti svarīgs," piekrita Skudra.

"Man patika, kā komanda reaģēja uz brīdi, kad Lipons pēc noraidījuma atgriezās laukumā – visi piecēlās kājās un sita ar nūjām pa bortu, sagaidot viņu. Tas rāda, ka mums komandā ir pareizie cilvēki, kuriem nav vienalga par spīti rezultātam," viņš saka. "Tāpat vārtsargam Staņislavam Gaļimovam bija vairāki atvairīti metieni, pēc kuriem bija reakcija uz rezervistu beņķa. Tas man ir ļoti svarīgi."

Treneris neko nepārmet vārtsargam Zeinam Makintairam. Viņš vārtsarga maiņu skaidro ar komandas apstāšanos. "Man ļoti patīk Gaļimovs pēc slimošanas. Tas man pēdējās četrās spēlēs atgādina to Gaļimovu, kāds viņš bija Ņižņijnovgorodas "Torpedo" laikos. Man bija pārliecība, ka viņš grūtā brīdī var iziet laukumā un palīdzēt. Turklāt es negribēju ieiet vēl dziļākā bedrē, bet Makintairam sagādāt psiholoģisko traumu. Makintairam ir nepieciešams darbs, un mēs viņam atradīsim iespēju spēlēt," vārtsargus komentēja bijušais Latvijas izlases vārtsargs.

LETA

Publicēts