Pēc kārtējā zaudējuma Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) ar 1:5 pret Boba Hārtlija trenēto Omskas ''Avangard'', Rīgas ''Dinamo'' galvenais treneris Pēteris Skudra komentēja jauno hokejistu iespēlēšanu, kā arī nepārmeta spēlētājiem par parādīto sniegumu.

''Grūta spēle. Noteikti nebijām pelnījuši zaudēt ar 1:5. Pirmais periods man patika. Izdarījām to, ko bijām plānojuši. Arī otrā perioda sākums bija neslikts un nekas neliecināja par tādu gala rezultātu. Jā, kaut kādas individuālās kļūdas bija, taču esmu jau teicis - turpmākajā sezonā dosim iespējas jaunajiem hokejistiem, ar kuru kļūdām jāsadzīvo. Mums notiek paaudžu maiņa, kas, manuprāt, ''Dinamo'' bija aizkavējusies. Pie 1:0 vajadzēja mums vēl gūt vārtus. Izveidojām vairākas labas vārtu gūšanas iespējas. Piecu minūšu noraidījums arī mūs ietekmēja - nav viegli spēlēt tik ilgi mazākumā pret tādu komandu kā ''Avangard''. Žēl, ka tāds rezultāts, jo puiši atdeva visus spēkus, kas bija.''

''Vēl nezinu. Tikāmies ar kluba vadību, pārrunājām situāciju. Izteicos, ka jau pirms pāris gadiem jaunajiem hokejistiem bija jāspēlē vairāk. Lēmām par virzienu, ka iespēlēsim jaunos. Lai arī kurš strādātu par galveno treneri, šiem hokejistiem jāsaņem zināms spēles laiks, lai krātu pieredzi,'' par savu nākotni un jauno spēlētāju iespēlēšanu izteicās galvenais treneris.

sportacentrs.com

Publicēts