Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienība Rīgas "Dinamo" sestdien aizvadīja gada sliktāko pirmo periodu, pēc zaudējuma secina rīdzinieku galvenais treneris Pēteris Skudra.

"Aizvadījām šogad sliktāko pirmo periodu. Gaidījām ātru hokeju, taču pirmajā periodā nebija pietiekamas gatavības mačam - bijām pārāk pasīvi un neizdevās vairākums. Pirmais periods bija ļoti slikts mūsu izpildījumā. Esmu nedaudz vīlies. Kā jau iepriekš teicu, tā izietu uz laukuma un spēlēt spēli, ko mīli, nevar. Tas ir vienkārši nepieņemami," pēcspēles preses konferencē stāstīja Skudra.

Rīdzinieki pēc zaudēta pirmā perioda nākamajos divos katrā guva pa vārtiem un aizveda spēli līdz papildlaikam.

"Pēc tam izdevās izlīdzināt spēli un izcīnījām punktu. Pārkārtojāmies un aizvadījām nesliktu otro periodu. Beigās izdevās izlīdzināt rezultātu, taču pagarinājumā pretinieki bija meistarīgāki," atzina Skudra.

"Ivans ir liels malacis. Viņš komandai pievienojās tikai šodien, nedaudz pagulēja un sāka gatavoties spēlei. Viņš mums beigās iedeva pārliecību un svarīgā brīdī glāba komandu. Viņam ir īsts raksturs, bija patīkami to redzēt. Esam apmierināti ar viņu un viņa spēli," stāstīja Skudra.

"Kas attiecas uz Vori, viņš ir kluba rīcībā, taču tehnisku iemeslu dēļ nevarēja doties šajā izbraukumā. Viņš varēs spēlēt, sākot ar jauno gadu," atklāja Skudra.

LETA

Publicēts