Šovakar Kontinentālās hokeja līgas klubs Rīgas “Dinamo” savā laukumā ar 3:4 piekāpās Kazaņas “Ak Bars”. Komandas galvenais treneris Pēteris Skudra bija apmierināts ar parādīto sniegumu.

Pēteris Skudra, Rīgas “Dinamo” galvenais treneris: “Viennozīmīgi zaudēt ir nepatīkami, taču gribu pateikt paldies komandai par spēli, kas tika parādīta. Laukumā bija minimālais ārzemnieku skaits. Parādījām ļoti kvalitatīvu hokeju pret ļoti spēcīgu komandu. Aizvadījām labu izbraukuma spēli, diemžēl… Iemetām smukus golus, pats sniegums bija tāds, kādu cenšamies uztrenēt, cik nu mums ir iespējas trenēties. Čaļiem paldies. Zaudēt jebkurā situācijā ir nepatīkami, bet mēs cenšamies gūt baudu no hokeja, no tā, ko šodien rādījām. Neskatoties uz rezultātu, bija daudz pozitīvu momentu.”

“Bēdīgi zaudēt. Šī ir tā spēle, ko tiešām ir ļoti bēdīgi zaudēt, jo bijām tuvu uzvarai. Ja ne noraidījums, varbūt beigās varējām izvilkt. Spēle bija laba. Metām gan mēs, gan viņi. Uzskatu, ka bija laba spēle, tikai vajadzēja mazāk pelnīt noraidījumus,” teica rīdzinieku centra uzbrucējs Daniels Bērziņš.

sportacentrs.com

Publicēts