Dinamo Rīga galvenais treneris Pēteris Skudra pēc spēles Maskavā pret “Dinamo”.

“Ļoti slikti sākām pirmo periodu. Nespēlējām to hokeju, ko gribējām spēlēt. Slikti sākām, un skaidrs, ka Maskavas ''Dynamo'' pirmajās rindās ir ļoti meistarīgs piecinieks, ar kuriem galā netikām [uzbrucējs Dmitrijs Jaškins tika pie 3+1, Vadimam Šipačovam 1+3]. Slikts pirmais periods, kurā neizdevās aizķert iniciatīvu. Otrajā trešdaļā bija moments pie 1:2, kad mēs sākām kontrolēt spēles gaitu, viss padevās labāk un bija momenti, bet tie noraidījumi, kādi mums šodien sanāca - ar 16 soda minūtēm pret tādu vairākumu un meistariem, kādi ir ''Dynamo'', uzvarēt nav iespējams.”

“Mums ir ļoti liela grupa ar spēlētājiem, kas visu septembri un oktobri noslimoja, un, izejot no fiziskās kondīcijas, veidojam sastāvu uz spēli. Ir puiši, kas cenšas uzņemt formu pēc slimošanas. Deniss ir tajā grupā, kas cenšas uzņemt nepieciešamo kondīciju, lai vispār varētu spēlēt šajā līgā.”

“Rihards Bukarts strādā ar komandu, arī viņa fizisko kondīciju skatāmies. Principā es domāju, ka viņš tuvojas tam stāvoklim, kad viņš varētu tikt laukumā. Domāju, ka iespēja izbraukumā spēlēt viņam ir.”

“Kā jau teicu, pirmajā periodā mēs vienkārši spēlējām ļoti pasīvi. Otrajā periodā pielikām enerģiju, mums izdevās nedaudz pārtvert iniciatīvu, iemetām labu golu un bija daudz momentu pie rezultāta 1:2. Un tad tas noraidījums [strīdīgā epizodē Džordans Marejs divcīņā ar pretinieku tika noraidīts par bīstamu spēli ar augstu paceltu nūju. Pēc noraidījuma treneris skaidrojās ar mača galveno tiesnesi]. Teikšu atklāti - bija noraidījumi, kas bija 50 uz 50, un viennozīmīgi gāja pret mums. 16 minūtes mazākumā pret Maskavas ''Dynamo'' sešām, nu, te tu nedod sev iespēju. Pārcensties vai nepārcensties - disciplīna, tev ir jāsaprot, ko tu vari darīt un ko tu nevari darīt. Bet, kā jau teicu, daudz noraidījumu bija uz robežas, kurus dabūjām viennozīmīgi.”

 

Publicēts