Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas "Dinamo" galvenais treneris Pēteris Skudra dalījies pārdomās par piedzīvoto neveiksmi pret Jaroslavļas "Lokomotiv".

"Spēle nebija vienkārša, jo "Lokomotiv" ir spēcīga un ātra komanda, kas mums arī sagādāja problēmas" pēc zaudējuma preses konferencē teica Skudra. "Pirmo periodu aizvadījām labi, taču otrajā trešdaļā nopelnītās sešas soda minūtes mūs "nogalināja"."

"Otrais periods bija izlaists, taču spēlējām līdz galam un centāmies radīt sev momentus, kas arī bija, bet atkal pievīla realizācija," problēmas uzbrukumā skaidroja galvenais treneris. "Kopumā man komandas sniegums patika, jo izdevās uzlabot dažas nianses no iepriekšējās cīņas."

"Teikšu godīgi, vienubrīd man šķita, ka mēs spēsim gūt vārtus, spēlējot pieci pret pieci. Mačā laikam bija atlikušas divas minūtes vai pusotra. Mūsu rīcībā arī vairs nebija pusminūtes pārtraukums, tāpēc šo iespēju paturējām vēlākam brīdim," skaidroja Skudra.

"Cenšamies vairāk spēlēt ar ripu, kas, manuprāt, mums šodien dažbrīd labi izdevās. Kā jau minēju, "Lokomotiv" spēlē aktīvu hokeju, tāpēc arī nedaudz pielāgojām virknējumus, pirmajā maiņā iekļaujot ātrākus hokejistus. Domāju, ka puiši lielas kļūdas nepieļāva, taču daudz maksāja noraidījumi."

"Puiši laukumā atdod visus spēkus, taču godīgi sakot, mūsu fiziskā kondīcija nav tādā līmenī, lai visas 60 minūtes izturētu augstu tempu."

LETA

Publicēts