Nesanāca vairākums un sanāca "iekrist" pretuzbrukumos, pēc Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandas Rīgas "Dinamo" zaudējuma pirmdien Sočos pēcspēles preses konferencē teica rīdzinieku galvenais treneris Pēteris Skudra.

"Pirmais periods mums bija labs, lai gan ielaidām nevajadzīgus vārtus. Tomēr mums bija daudz vairākuma. Un spēle vairākumā mums šodien nepadevās. Tāpēc zaudējām mačā, un beigās arī vēl vārtus ielaidām."

"Pārgājām uz spēli ar trim maiņām, uzkurinājām tempu, tika radītas daudzas labas iespējas."

"Pēc 0:2 nācās spēlēt daudz aktīvāk - gājām uz priekšu, izveidojām vārtu gūšanas iespējas, guvām vārtus. Tomēr samocītais sezonas sākums un pirmssezonas gatavošanās liek par sevi manīt. Tam ir jāiziet cauri, ir jāstrādā."

"Spēle šodien nebija pati skatāmākā. Tomēr mums bija nepieciešama uzvara, turklāt uzvara par katru cenu," pēc mača teica mājinieku galvenais treneris Aleksandrs Andrijevskis.

"Beidzot uzvarējām mājās, un psiholoģiskais spiediens ir zudis. Ceram, ka nākamajās spēlēs mums būs vieglāk. Beidzot esam guvuši vairāk nekā trīs vārtus. Tas iepriecina," viņš bija apmierināts ar rezultātu.

LETA

Publicēts