Dinamo Rīga galvenā trenera Pētera Skudras pēcspēles komentārs.

"Viennozīmīgi rezultāts 1:7 ir skarbs. Mēs ļoti viegli laižam iekšā "golus". 22 metienos septiņi vārti - katra trešā mestā ripa lido vārtos. Tad ir grūti ko izdarīt," pēc mača teica mājinieku komandas galvenais treneris Pēteris Skudra.

"Tomēr vēl vairāk sarūgtināja vārtu gūšanas momentu realizācija, par ko jau esmu runājis. Mums bija labi momenti, tai skaitā vairākumā, un mēs uzvaram, ja metam vārtos, lai kāda arī mums nebūtu aizsardzība," jau iepriekš teikto atgādināja Skudra.

"Individuāli fantastisku spēli aizvadīja Nikolajs Jeļisejevs. Turklāt viņš vēl nav gatavs fiziski. Nākotnē tāds hokejists, kas spēlē ātro spēli ar tādu pārliecību, ir jātur komandā," hokejistu, kurš mačā pret CSKA izcēlās uz komandas biedru fona, slavēja treneris.

Nespēlēja Rihards Bukarts, kuram bija mikrotraumas, kuras nav gribējies saasināt. Tāpēc viņam vakardiena un šodiena ir iedota brīva, ņemot vērā, ka pret CSKA būs daudz jāskrien.

"Pēdējā laikā viņš spēlē daudz minūšu, kas varbūt viņam nav ierasts," piebilda treneris, izsakot cerību, ka Bukartam viss būs kārtībā un viņš spēlēs Čerepovecā. 

LETA

Publicēts