Dinamo Rīga izcīnīts viens punkts pret Ufas "Salavat Julajev" ir labs rezultāts, uzskata rīdzinieku galvenais treneris Pēteris Skudra.

"Slikti iesākām spēli, taču jāatzīst, ka pretinieki bija ļoti agresīvi. Pirmajā periodā nevarējām tikt galā ar viņu uzbrukumiem. Paldies vārtsargam, ka turējās pie savas spēles. Otrais periods bija jau labāks, vairāk kontrolējām ripu. Turpinājums bija jau kvalitatīvāka spēle. Jānis Voris paveica ļoti daudz un nozīmīgu darbu. Viņš otrajā periodā divreiz glāba svarīgos momentos, tādējādi uzkurinot komandu," pēcspēles preses konferencē stāstīja Skudra.

Viņā atzīmēja, ka, sākot ar otro periodu, komanda arvien vairāk parādījusi savu spēli, taču bijis smags trešās trešdaļas ievads sākums. 

"Tomēr puiši spēlēja un cīnījās līdz galam, kā arī nebija nevajadzīgu momentu. Bullīšos" nedaudz nepaveicās, jo bija divi vārtu stabiņi. Tomēr jāatzīst, ka Markuss Granlunds izpildīja ļoti meistarīgu metienu. Izcīnījām punktu pret labu pretinieku - tas mums ir labs rezultāts," uzsvēra Skudra.

"Mums ir tāda slikta tradīcija. Uzvaram "Ak Bars", bet nākamajā mačā ar "Metallurg" zaudējam pirmo periodu ar 0:3. Pieveicam labu pretinieku, bet nākamajā spēlē aizvadām ļoti sliktu pirmo periodu. Šī nav pirmā reize. Runājam par to un cenšamies pievērstu uzmanību spēļu sākumiem. Šeit gan jāatzīmē, ka "Salavat Julajev" tiešām ļoti labi uzsāka maču," skaidroja Skudra.

LETA

Publicēts