Rīgas "Dinamo" komanda nespēlēja trenera gribēto spēli pirmdien duelī pret Novosibirskas "Sibirj" Kontinentālās hokeja līgas (KHL) mačā, pat esot vadībā ar 3:0, un nesanāca vairākums, kura izspēlei starpsezonā uzaicināti īpaši hokejisti, atklāja "Dinamo" treneris Pēteris Skudra pēc mača Sibīrijā.

"Šodien mums, maigi izsakoties, bija nejēdzīgs vairākums. Šodien tas nenostrādāja," komentēja treneris. "Mēs iespēlējam vairākumu. Mums ir spēlētāji, kuri var prasmīgi rīkoties ar ripu. Mēs cenšamies izveidot "ķīmiju" starp spēlētājiem, atrast pareizās sastāvdaļas. Mēs speciāli uzaicinājām komandā hokejistus tieši vairākumam un cerējām, ka sezonas sākumā būsim vismaz vidēji labi šajā rādītājā. Kādam tas sanāk labāk, kāds vēl pierod pie jaunajiem apstākļiem, bet vēl kāds nekad nav spēlējis KHL. Viņiem ir jāpierod."

"Sanāca labs mačs. Tomēr nenospēlējām tā, kā to šodien gribējām," par spēli teica Skudra. "Neskatoties uz to, ka bijām vadībā, mēs nespēlējām tā, kā to gribējām, un mums bija grūti, pat esot vadībā ar 3:0. Nesanāca pārkārtoties."

Treneris uzteica jaunos Ernestu Ošenieku, kurš izcēlās ar rezultatīvu piespēli, un Patriku Zabusovu, kuri spēlē pamatsastāvā, nav vienaldzīgi pret notiekošo laukumā un kuriem izaugsmē pagaidām tiek piedota kāda no kļūdiņām, par ko stingrāka saruna sanāk ar pieredzējušajiem spēlētājiem.

"Pagaidām viņi saprot, ko no viņiem grib, viņi ir aizrautīgi procesā, un mēs redzam, kā viņi progresē," saka treneris.

Komentējot kluba iespējas pēc nesen parakstīto uzbrucēju Genādija Stoļarova un Jevgeņija Gračova piesaistīšanas, Skudra atbildēja, ka finanšu iespējas vēl ir.

"Esmu pateicīgs puišiem, ka viņi par adekvātu naudu brauc uz Rīgu un mēs varam veidot komandu, kam būtu iespēja par kaut ko pacīnīties," saka treneris. "Mums nedaudz pietrūkst jaudas, un Stoļarovs ar Gračovu šo robu palīdzēs aizpildīt. Mums vēl ir palikusi iespēja uzaicināt kādus trīs - četrus hokejistus, taču mēs nesteigsimies."

"Gribam aicināt pareizos cilvēkus uz konkrētām vietām. Neesam tik sarūgtināti, lai no kāda jau šķirtos. Mums ir mūsu aptvere, kurā mēs pievienojam tās daļiņas, lai komanda turpinātu attīstīties," piebilda "Dinamo" galvenais treneris.

LETA

Publicēts